Aile Gelir Belgesi Nereden ve Nasıl Alınır?
Aile Gelir Belgesi Nasıl Alınır?

Aile Gelir Durumunu Gösterir Belge

Aile Gelir Durumunu Gösterir Belge

Aile Gelir Belgesi Nereden Alınır?

Bu yazımızda sizlere"Aile Gelir Belgesi, Aile Gelir Belgesi Nedir?, Aile Gelir Belgesi Nereden Alınır?, Aile Gelir Belgesi Nasıl Alınır?, Aile Gelir Durumunu Gösteren Belge Nereden Alınır?, Aile Gelir Durumu Gösterir Belgesi"hakkında bilgiler sunacağız.

Aile Gelir Belgesi

Birçok kurum ve kuruluşlar kişilerden birçok işlem için gelir belgesi yahut gelir durumunu gösterir belge talep etmektedir. Bizlerde yazımızın devamında gelir durumunu gösterir belge nasıl alınır? açıklayacağız.

Gelir Belgesi Nasıl Alınır?

Emekli bireyler ve çalışan bireyler gelir durumunu gösterir belge (Gelir Belgesi) alabilmek için farklı birimlere başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İlk öncelikle bütün çalışanlar ve emekliler yapılan düzenleme ve güncelleme beraberinde maaş bordrolarını E-Devlet uygulaması üzerinden kolaylıkla alabilirler.

BAKINIZ:

Bu bağlamda gelir belgesi almak isteyen kişiler aşağıda sunmuş olduğumuz bağlantı üzerinden kolaylıkla alabilirler.

Aynı zamanda Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) bağlı olarak çalışan kişiler çalışmış oldukları kurumdan talep ederek isteyebilirler.

Kamu yani devlet çalışanları gelir durumunu gösterir gelir belgesini alabilmek için Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafınca hazırlanarak sunulan E-Bordro sistemi üzerinden alabilir.

Fakat E-Bordro sistemi diğer kamu işlemlerinde olduğu üzere E-Devlet sistemine aktarılarak kamu çalışanları da E-Devlet E-Bordro uygulaması üzerinden gelir durumunu gösterir belgeyi alabilirler.

Serbest meslek çalışanları bir diğer Bağ-Kuru olanlar vergi levhasında yer alan kazanç ile beyanda bulunabilirler.

E-DEVLET E-BORDRO ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

YOUR REACTION?

Facebook Conversations