Ziraat Bankası Birleştiren Kredi 2019
Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte güçlük çeken müşterilerine kolaylık sağlamak amacı ile "Birleştiren İhtiyaç Kredisi" uygulamasına startı verdi.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, uygulama, Ziraat Bankası'na kredi kartı borcu olanlar ve müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu olan aynı zamanda ödeme güçlüğü çekenlerde bu uygulamadan yararlanabilecek.

 Birleştiren İhtiyaç Kredisi, bireysel müşterilere, Ziraat Bankası ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını, gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkanı sunuyor. 

Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisini 24 aya kadar aylık %1.10 ve 60 aya kadar aylık %1.20 faiz oranlarıyla müşterilerine sunmakta.

31 Aralık 2018 tarihi ile nakit avans kullanılması ya da kredi kartı harcaması sebebi ile kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan ya da gecikmede olan kişiler üzerindeki anapara ve faiz yükü birleştiren ihtiyaç kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirilecek.

YOUR REACTION?

Facebook Conversations