Akbank İnternet Bankacılığı Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?
İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Akbank İnternet Bankacılığı

Akbank İnternet Bankacılığı

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Bu yazımızda sizlere”Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?”konusu hakkında bilgiler sunacağız.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi

Akbank İnternet Bankacılığı Şubesini kullanarak, Akbank şubesine veya Akbank ATM noktasına gitmeye gerek kalmadan bir tıkla bankacılık işlemlerinizi halledebilir aynı zamanda Akbank hesaplarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Akbank internet bankacılığı ile, banka şubesine gitmeden ödemelerinizi direkt olarak yapabilir aynı zamanda Akbank yatırım hizmetlerinden yararlanıyor iseniz yatırımlarınızı güncelleyebilir ve yeni yatırımlar da yapabilirsiniz.

Akbank internet bankacılığı işlemleri ile aynı zamanda paratransferi Eft/Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir kolayca ödeme yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Peki, Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? Bu sorunun yanıtı yazımızın devamında detaylı bir şekilde mevcuttur.

Akbank internet bankacılığı şubesi ile banka şubesine gitmeden işlemlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ancak Akbank internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için öncelikle giriş şifresi almanız gerekmektedir.

www.akbank.com’websayfası üzerinden şifre al bölümüne tıklayarak Akbank internet bankacılığı şifre oluşturma aşamasına başlayabilirsiniz.

İnternet bankacılığı şubesini kullanarak, bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeden kolayca yapabilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Akbank bireysel müşteri internet bankacılığı şifre alma 4 aşamadan oluşmaktadır. Şöyle ki;

İlk öncelikle yukarıda bahsettiğimiz www.akbank.com’web sayfasına ulaşım sağlayarak bireysel müşteri menüsünden şifre al kısmına tıklamalısınız. 

Sonrasında karşınıza gelen ekrana T.C. kimlik (Vatandaşlık numarası)numaranızı veya da Akbank müşteri numaranızı yazarak giriş yapmalısınız.

Daha sonrasında annenizin evlenmeden önceki kızlık soyadını ve de kart numaranızın son dört hanesini ilişkin kutucuklara yazarak devam etmelisiniz.

İkinci aşamada ise kart şifrenizi doğru bir şekilde yazarak banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza tek kullanımlık bir şifre gönderilecektir. 

Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi cep şifre bölümüne yazarak Akbank İnternet Bankacılığı Şubesi şifrenizi kendi bilgileriniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Akbank internet bankacılığı şifre alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra Akbank’ın web sayfasında yer alan bireysel müşteri menüsünden şifreniz ile giriş işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AKBANK İNTERNET BANKACILIĞINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Akbank İnternet Bankacılığı Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Akbank internet bankacılığı şubesi giriş şifresini unutan kişiler;

www.akbank.com websayfasına ulaşım sağlayarak yine bireysel menüsü altında yer alan Şifre Al kısmına tıklayarak yine yukarıda yazan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK ŞİFRE AL İŞLEMLERİNİ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Akbank internet bankacılığı şifresini internet üzerinden alamayan kişiler ise, 444 25 25 Akbank çağrı merkezi numarasını veya 0 850 22225 25 Akbank müşteri hizmetleri numarasına ulaşım sağlayabilir müşteri temsilcisi beraberinde şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilir…

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları