Ankara'da Multinet Geçen Marketler
Multinet Kart Hangi Marketlerde Geçer?

Multinet Yemek Kartı Hangi Marketlerde Geçiyor?

Oldukça fazla anlaşmalı alışveriş noktaları ile Multinet kart, Türkiye ve dünyada kuruluşların, firmaların çalışan personellerine sunduğu maaş ve kurumsal harcamalar haricindeki ödemeleri akıllı kart teknolojisiyle bir araya getirmektedir.

Bu konuda Multinet kartın hangi noktalarda geçerli olduğunu öğrenmek istiyor iseniz hem yazımızı okumaya devam edebilir hemde MultiPlay uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirerek en yakın Multinet geçen yerleri sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Multinet ile firmalar çalışanlarına vermiş oldukları yemek masraflarını akıllı karta dönüştürerek bir çok avantajdan yararlanmalarını sağlamaktadır.

MULTİNET

MULTİNET

Multinet oldukça yaygın anlaşmalı noktaları ile, Multinet kartınızda olan bakiyenizi alışverişlerde kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Multinet kart nerede geçer diyorsanız eğer, çevrenizde yer alan cafeler, restoranlar, marketler ve akaryakıt istasyonları olmak üzere birçok mağaza üzerinden Multinet kartınızı kullanabilirsiniz.

Ankara'da Multinet Kart Hangi Marketlerde Geçer?

Ankara'da Multinet Kart Hangi Marketlerde Geçer?

Multinet kartın en yaygın olarak kullanıldığı büyük illerden biri de Ankara'dır.

Multinet kart Ankara'da bir çok mekan ve marketlerde aynı zamanda çeşitli mağaza ile akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.

Multinet kartınızı market alışverişi ile değerlendirmek istiyor iseniz;

Ankara'da Multinet Geçen Marketler

*Altunbilekler

*ETLİK MARKET - Tüm yemek kartları ile internet üzerinden online alışveriş yapabilir ve kapıda ödeme seçeneği ile ödeme işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 Bu sayede markete gitmek ve tek tek MULTİNET kart geçen marketleri araştırmak yerine hem online oturduğunuz yerden market alışverişinizi gerçekleştirebilir hemde ister online ister kapıda ödeme seçeneği ile ödemenizi gönül rahatlığıyla multinet yemek kartınızla yapabilirsiniz. 

Multinet KARTINIZ İLE HEMEN ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları