ASO Üyelerine "Nefes Kredisi"
Ankara Sanayi Odası kısaca ASO, KOBİ Destek Kredisi Kampanyası ile üçüncü kez üyelerini 38,5 milyon liralık düşük faizli krediden yararlandıracak.

ASO'dan Üyelerine Üçüncü Kez Kredi Desteği

Ankara Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kısca TOBB öncülüğünde, oda ve borsaların katkıları ile beraber hayata geçirilen KOBİ Destek Kredisi Kampanyası kapsamında ASO üyesi işletmeler aylık 1,85 faiz oranı ile 200 bin liraya kadar, ilk altı ayı ödemesiz 18 ay vadeli kredi kullanabilecek. 

Kredi Garanti Fonu  (KGF) teminat desteği ile Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kanalıyla verilecek  kredilerde ASO üyesi KOBİ'ler öncelikle odaya başvuru yaparak faaliyet belgesi alacaklar. 

Bu belge ile beraber ilgili bankalardan birisine başvuruda bulunarak şirketin başvurusu, banka tarafından değerlendirilecek ve olumlu sonuçlanması durumunda şirket aylık 1,85 faiz oranı ile 18 ay eşit taksitli krediden faydalanabilecek.

 Asgari kullanım limiti 50 bin lira, azami limiti ise 200 bin lira olan kredi, ilk 6 ay ana para ödemesiz  sonraki 12 ay eşit taksitli, toplamda 18 ay vadeli olarak geri ödenebilecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları