Beklenmedik Kazalara Karşı Korunun- Ferdi Kaza Sigortası Nedir?
Hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanında köklü çözümler sunan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., geçmişten beri Türkiye'nin dört bir yanına bireysel ve kurumsal olarak seçkin hizmetler sunmaya devam ediyor. Geniş hizmet ağıyla hareket eden proaktif şirket, ferdi kaza sigortası ürünleriyle de kendinizi ve yakınlarınızı öngörülemeyen kazalara karşı korumaya çalışıyor.

Beklenmedik Kazalara Karşı Korunun: Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

 Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

 Hayat sigortası ile içerik bakımından benzerlik gösteren bu güvence seçeneği, kaza sonucu meydana gelen vefat ve sakatlık durumlarına karşı teminat olanağı tanıyor. Siz de ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen kaza sigortası seçenekleri arasından seçiminizi yaparak geleceğinizi daha güvenilir hale dönüştürebilirsiniz.

 Ailenizi Düşünen Ferdi Kaza Sigortası ile Güvenilir Yarınlara Merhaba!

 Dünyanın köklü sigorta şirketi Cigna ile Türkiye'nin başarılı bankası QNB Finansbank ortaklığı ile kurulan Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., ferdi kaza sigortası altında ailenizin güvenliğini baz alan birbirinden farklı ürün grupları sunuyor. Olası kaza risklerine karşı teminat sağlayan "Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası", bu ürün seçeneklerinin başında geliyor.Kazaya bağlı sürekli sakatlık oluşması durumunda güvence veren poliçe, prim tutarlarına göre yakınlarınıza her ay 1500-2500 TL tutarında ödeme gerçekleştiriyor. Üstelik tazminat tutarları her ay %10 tutarında artırılarak yapılıyor. "Kaza Sonucu Vefat" ve "Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık" olmak üzere iki farklı teminat imkanı sunan sigorta türünü aynı zamanda kira, fatura ve kredi masraflarınız için de değerlendirebilirsiniz.

 Ailenizi düşünen bir diğer sigorta seçeneği ise "Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası". Olası kaza risklerine karşı koruma sunan bu poliçe,beraberinde evinizin ve aracınızın ihtiyaçlarını gidermeyi de amaçlıyor. Kaza olayına bağlı olarak yaşanan sürekli sakatlık durumunda maddi güvence sağlarken, vefat durumunda geride kalan yakınlara toplu para ödemesi yapıyor.Poliçenizi, fatura ve kredi gibi ev masraflarınızın yanı sıra araç bakımı,ücretsiz kombi ve klima bakımı gibi destek hizmetleriniz için de kullanabilirsiniz.

 Bakışlarınız ve Gülüşünüz GüvenceAltında Olsun!

 "Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası" ile "İkisi Bir Arada Ferdi Kaza Sigortası" Cigna'nın daha sağlıklı bakışlara ve gülüşlere sahip olmanızı amaçlayan iki güvence seçeneğini oluşturuyor. "Gülen Yüzler"poliçesinde hem ferdi kaza sigortası genel şartları çerçevesindeki kaza risklerine karşı teminat veriyor hem de ücretsiz diş sağlığı hizmeti ile gülüşünüz garanti altına alınıyor. "İkisi Bir Arada" olarak bilinen ferdi kaza sigortası ise güvence sahiplerine kaza risklerinin dışında ücretsiz diş ve göz hizmetlerini bir arada sağlıyor.Yılda bir kez tek diş dolgu tedavisi, iki kez de göz ve diş muayenesi ve diş taşı temizliği hizmeti sunuluyor. Ayrıca diğer poliçe seçeneklerinde olduğu gibi bu sigorta hizmetinizi de kredi, fatura ve kira ödemeleriniz için kullanabilirsiniz. 

 Sağlıklı Gelecek Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürün

 Deneyimli ve profesyonel ekibiyle çalışmalarını sürdüren sigorta şirketinin ferdi kaza sigortası ürün grupları, sağlıklı yarınlara başlangıç yapabilmenizi mümkün kılıyor. "Primini Geri Ödeyen Kanser Korumalı Ferdi Kaza Sigortası";vefat, sakatlık, kaza ve kanser gibi kötü sürprizler karşısında teminat sağlarken, bu beklenmedik risklerin gerçekleşmemesi durumunda da tüm ödemiş olduğunuz primleri hesabınıza geri aktarıyor.

 "Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası", ev kazaları gibi aniden meydana gelen çeşitli riskler karşısında hem kendinize hem de sevdiklerinize teminat imkanı vaat ediyor. Kaza sonucu hastanede yatmak gerektiğinde güvence sahibine 600TL'ye kadar günlük tazminat ödemesi yapılıyor. Ayrıca tıbbi danışmanlık ve ambulans gibi hizmetler de yine bu ferdi kaza poliçesi kapsamında değerlendiriliyor. "Hastane Destek Ferdi Kaza Sigortası" ise acil durumlarda ve yatarak tedavi görmeniz gerektiğinde faydalanabileceğiniz poliçe seçeneklerinden birisini oluşturuyor.

 "Ferdikaza sigorta poliçesi nedir?", ferdi kaza sigortası fiyatlarınelerdir?" gibi tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını Cigna Finans online sitesi üzerinden öğrenebilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürüne başvurunuzu yaparak geleceğe güvenilir gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları