Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2017 GÜNCEL
Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2017

Borç Transfer Kredisi 2017

Borç Transfer Kredisi 2017

2017 Borç Kapatma Kredisi

Bu yazımızda sizlere borçlarınızın tamamını kapatabileceğiniz ve tek bir banka üzerinde toplaya bileceğiniz"Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2017"konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Borç Kapatma Kredisi

Yazımızın devamında 2017 borç kapatma kredisi veren bankaların bilgisine ulaşarak sizin için en uygun bankaya borç kapatma kredisi için başvuru yaparak diğer bankalara olan ayrı ayrı banka borçlarınızı tek bir banka üzerinde toplayarak banka borçlarınızı biraz olsun hafifletebilirsiniz.

Ödemesinde zorluk çektiğiniz veya sürekli olarak gecikmeye düşürdüğünüz kredi borçlarınızı tek bir bankada toplamaya ve diğer bankalara olan kredi borçlarınızı kapatmaya ne dersiniz? 

Bu sayede ayrı ayrı kredi borcu ödemekten ve de sürekli olarak gecikmeye düşürmekten bankaların kara listesine girmekten kurtulabilirsiniz.

Kredi borçlarınızı yapılandırarak yasal takip süreci ile idari takip sürecine girmemiş olur ve sıkıntıya düşmekten kurtulabilirsiniz.

Ayrı ayrı bankalara olan borçlarını ödemek isteyen kişiler kredi ile kredi kartı borçlarını kapatmak için borç transfer kredisinden yararlanabilirler.

Borç kapatma kredisi ile bütün borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilir ve tek bir bankaya borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Borç kapatma kredisi veren bankalar, tüketicilerin diğer bankalara olan borçlarını eft yolu ile kapatarak borcu üzerine almaktadırlar.

Borç kapatma kredisi diğer kredi ürünlerinden farklı olarak müşteriye kullanıdırılmaktadır. 

Bankaya borç kapatma kredisi başvurusu yapıp onaylandığında banka sizin elinize krediyi vermez. Banka kendi hesabı üzerinden diğer bankalara olan kredi borçlarınızı eft yolu ile kapatır. Yani siz elinize parayı alıp banka banka dolaşıp kredi borçlarınızı kapatmıyorsunuz. Burada tamamen banka muhatap oluyor.

Borç transfer kredisi veren bankalar kendi faiz oranları ve belirlemiş oldukları kredi faiz oranları ile kredi kullandırımı sağlamaktadır.

Peki, Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Hangisi?

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Borçlarınızı ayrı ayrı takip etmekten yorulduysanız, bankaya veya bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank'a transfer edebilirsiniz.

36 aya kadar varan vade seçeneği ve %1,55 faiz oranları ile Odeabank borç kapatma krediniz hazır.

Qnb Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Qnb Finansbank 48 ay vadeli borç transfer kredinizi anında kullanarak tüm borçlarınızı tek bir çatı altında yani Qnb Finansbank'ta toplayabilirsiniz.

%1,21'den başlayan faiz oranları ile ayrı ayrı borçlarınızı kapatmak için Qnb Finansbank borç kapatma kredisi imkanından yararlanabilirsiniz.

Size en yakın Qnb Finansbank şubesine kimlik belgeniz ile giderek başvuruda bulunabilir veya www.qnbfinansbank.com.tr' adresi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Bütün banka borçlarınızı tek bir banka'da yani Denizbank'ta toplayabilirsiniz.

Denizbank borç transfer kredisini 48 aya varan vade seçeneği ile kefilsiz şartsız kullanabilirsiniz.

Denizbank borç kapatma kredisi başvurunuzu;

*Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

*Gelir belgesi

*İkametgah belgeniz ile en yakın Denizbank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları