Burger King Bayilik Şartları
Burger King Bayilik Almak İçin Gerekenler

Burger King Bayilik (Franchising) Nasıl Alınır?

Burger King Bayilik

Dünyanın en öncü fastfood markalarından olan burger king markası nereden baksanız 15 bine yakın hizmet noktasıyla müşterilerine burger keyfini ve kalitesini tattırmaya devam ediyor.

Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran burger king markasının bayiliğini almak ve burger king bayilik başvuru şartlarını öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan burger king bayilik başvuru şartlarını okumanız yeterli olacaktır.

Burger King Bayilik Başvuru Şartları

- Burger king bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin başarma hırsına sahip olmaları gerekmektedir.

- Burger king bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin TAB gıdanın belirlediği statülere uyması gerekmektedir.

- Burger King bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin TAB gıda tarafından verilen eğitime katılarak işletmeci olma hakkını kazanması gerekmektedir.

- Burger King bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin 500.000 USD+KDV 'den başlayan sermayeye sahip olmaları gerekmektedir.

- Burger King bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin araç ve insan trafiğine uygun yerde bayilik açmaları gerekmektedir.

- Burger King bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin açacakları restoran TAB gıda onaylı yetkilileri tarafından gözlemlenerek onaylanır vede kiralanır.

Burger King bayilik almak ve burger king bayilik başvurusu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda yer alan adres bilgilerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Adres:

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Telefon:

444 54 64

Web: burgerking.com.tr

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları