Denizbank Taksitli Ticari Kredi
Ticari Kredi Veren Bankalar

Ticari Kredi Denizbank

Ticari Kredi Denizbank

Denizbank Taksitli Ticari Krediler

Bu yazımızda sizlere “Denizbank Taksitli Ticari Krediler”Konusu hakkında bilgiler sunacağız.

Ticari işletmelerin faaliyetlerini daha verimli ve sürekliliğini sağlamak adına Denizbank Ticari kredi ürünlerini, Ticari işletme sahiplerine sunmaktadır.

Geniş vade seçenekleri, esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile beraber ticari işletme sahiplerine ticari kredi ürünlerini sunan Denizbank, işletme alanında ki faaliyetler için gerekli ihtiyaçlarının karşılanması aynı zamanda işyerleri için yapılacak olan her çeşit yatırımlar için imkan sunuyor.

Denizbank KOBİ’lere özel olarak taksitli ticari kredi sunmaktadır. KOBİ’ler Denizbank taksitli ticari kredi ile anında ihtiyaçlarını çözümleyebilirler. 

Denizbank Taksitli Ticari Kredi Ürünleri kullanacağınız taksitli ticari kredi faiz oranı piyasa koşullarına göre farlılık gösteren faiz oranlarından etkilenmeyerek sabit faizli olarak müşterilere sunulmaktadır.

Peki, Denizbank Taksitli Ticari Kredi Özellikleri Nelerdir?

Taksitli Ticari Kredi

*Sabit faizlidir piyasa koşullarına göre farklılık göstermeyerek eşit taksit halinde veya işletmeniz nakit durumuna göre esnek ödeme özelliklidir.

*TL veya Dövize endeksli olarak kullanılabilir.

*36 aya kadar varan vade seçeneği bulunmaktadır.

*İşletme kartı mevcut ise 7/24 AçıkDeniz üzerinden,Denizbank ATM’lerinden, Denizbank İnternet Bankacılığı üzerinden kredi kullanma imkanı mevcuttur.

Tamamen ticari işletmelere yönelik olan bu kredi ile firma sahipleri ihtiyaçlarına göre anında nakit para ihtiyacını karşılayabilir ve taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilir.

Denizbank Ticari Kredi başvurusunu size en yakın Denizbank şubesinden veya Denizbank web sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları