Eminevim ile Ev Almak Artık Artık Hayal Değil
Eminevim İle Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Eminevim

Şimdilerde ev almak neredeyse zorunluluk... Yüksek kira oranları ve sonu gelmez geçim derdi herkesi ev sahibi olmaya yöneltiyor. 

Ancak ev almak isteyen bireyler, yüksek faiz oranlarından,başvurulup karşılığı alınmayan kredilerden ve kira ile birlikte ödenecek olan taksitlerden kaçıyor. 

Hal böyle olunca da, bankalara başvurmadan mülk sahibi olmanın yollarını arıyor. 

Faiz oranı olmadan, bütçenizi de zorlamadan Eminevim ile ev almak artık çok kolay. 

Hedef: Herkesin Ev Sahibi Olması

Eminevim, 'damlaya damlaya göl olur.' ata sözünü hayata geçiriyor. 

Yıllardır para biriktirmenin en güzel yolu olan altın günlerini fırsata çevirerek; ev almak isteyenler için yepyeni çözüm yolları sunuyor. Nasıl mı? Basit: Öncelikle cüzi bir katılım bedeli ödüyorsunuz. Sonrasında ise 100-120 kişilik gruplara ayrılarak, noter onaylı bir çekilişe katılıyorsunuz. 

Çekiliş sonucunda her ay yeni bir aile bir ev sahibi olurken, kazanamayan aileler de umudunu kesmeden yeni bir çekiliş zamanına kadar şansını denemeye ve beklemeye devam ediyor.

Böylelikle "altın biriktirir" gibi hem dost biriktiriyor hem de, ev günlüklerine girerek imece usulüyle herkes birbirine yardım ediyor. 

Hal böyle olunca da, ev almak bir kabustan çıkıyor.                                                    

Kredisiz Ev Alma Artık Hayal Değil!

Eminevim,ev almak isteyenler için büyük faiz oranlarını ve yıllarca ödenecek olan banka kredilerini ortadan kaldırıyor. 

Hal böyle olunca da, sadece beğenmediğiniz bir evi değil istediğiniz o büyük odaları olan lüks evlere sahip olabiliyorsunuz.

Sadece kira ödememek için değil, aynı zamanda gerçekten hayalini kurduğunuz"o" eve kolaylıkla ulaşabiliyor, hayalleriniz de gerçeğe dönüşüyor.

Faiz oranı olmadan ev almak görevini ilk kez Türkiye'ye getiren Eminevim,yıllarca ödenen kredilerin aksine her gelir kaynağına uygun ödeme planlarıyla derdinize ortak oluyor. 

Böylece siz de gönül rahatlığıyla dileğiniz yerden,dilediğiniz zaman tapu sahibi olabiliyorsunuz.                                                      

Eminevim İle Her Türlü Gayrimenkule Sahip Olmak Mümkün

Eminevim,en çok ailelerin ev almak amacıyla harekete geçtiği bir kuruluş olmasına rağmen, aslında çekilişli kuralı diğer ev alma yöntemlerinin aksine istediğiniz yerde istediğiniz gayrimenkulü alma fırsatını sunuyor. 

Bütçenize göre,ödediğimiz rakam kadar mülk sahibi olabilirsiniz. Yardımlaşma yoluyla tüm isteyenleri mülk sahibi yapmayı hedefleyen Eminevim, ev almak ve iş yeri sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra arsa için yatırım yapmak isteyenlere de çeşitli imkanlar sunuyor. 

Öte yandan, otomobil satın almak isterken de Eminotomotiv sistemi devreye giriyor. Aynı şekilde faiz ve kredi ile uğraşmadan dileğiniz arabayı alma lüksünü size sunuyor. 

Bu sayede düzenli gelir kaynağı olan aileler, bütçelerini zorlamadan kendine uygun ödeme planıyla istediği gayrimenkule ya da arabaya sahip oluyor... 

"Ev Almak İstiyorum" Diyenler İçin Eminevim Ödenemeyen Taksitlere De Çözüm Buluyor!

Yıllardır insanlara ev almak konusunda kolaylık sağlayan ve herkesi hayallerine kavuşturan Eminevim, ödenmeyen taksitler için de makul bir yol buluyor. 

Ev sahibi olamadan taksitlerini ödediği sırada gelir düzeyinde sorunlar yaşamaya başlayan ailelerin derdine derman olarak, diledikleri zaman taksitlerini donduruyor. 

Dondurulan taksitler sonrasında mülk sahibi olmak isteyen bireylere kendi ödeme planını yapma fırsatını sunarak taksitlerini dileği kadar erteleme durumunu sağlıyor. 

Böylelikle maddi durumunda beklenmedik sıkıntılarla karşılaşan aileler kendilerini bu taksitlendirme imkanıyla zora sokmamış oluyor. 

Bu da Eminevim'in diğer ev alma kurumlarına neden tercih edilesi bir kurum olduğunu gözler önüne seriyor. 

Ev almak isteyen herkesin maddi durumlarını göz önünde bulundurarak, hayallerine yaklaşmalarını hedefliyor. 

120 bin ev ve otomobil teslimini gerçekleştirmiş olan Eminevim bütün ödemeleri bireyler adına fırsata çevirerek başarısına başarı katmayı ve daha çok aileyi sevindirmeyi hedefliyor.

Faizsiz ve kredisiz ev almak istiyorsanız; 100 şubesi ile hizmet veren Eminevim ile sizde 7/24 iletişim sağlayarak detaylı bilgileri alabilir, kolaylıkla hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz! 

DETAYLI BİLGİ EDİNMEK İÇİN;

DETAYLI BİLGİ EDİNMEK İÇİN;

https://www.eminevim.com/eminevim-ile-ev-almak  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları