Enflasyonla Mücadelede İndirime Katılan Şirket Sayısı 200'ü Aştı
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na ve bunun kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek hızla büyümeye devam ediyor...

Enflasyonla Mücadele Programına Destek Veren Firma Sayısı 200'ü Aştı

"Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"nın tanıtımının gerçekleştirildiği "enflasyonlamucadele.org.tr" web sitesinden indirim kampanyasına katılım sağlayan firma sayısı bir gün içerisinde 200'ü aşarken, çok sayıda dernek, oda ve şirket de açıklamaları ile programa desteklerini ilan etti. 

Enflasyonla topyekunn mücadele için şu ana kadar 207 firma sene sonuna kadar asgari oranda %10 indirim yapmayı kabul etti. 

Enflasyonla mücadeleye destek veren firma sayısı 200'ü aştı. 

Destek veren firmaların tam listesi enflasyonla topyekun mücadelenin takibi amacı ile hizmete alınan enflasyonlamucadele.org.tr sayfasında yer aldı. 

Buna göre Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı program kapsamında mağazalarında yıl sonuna kadar asgari olarak %10 indirim yapmayı taahhüt eden firma sayısı 207 olarak hesaplandı. Markaların arasında perakende ticaretin önde gelen markaları var.

Bakan Albayrak'ın geçtiğimiz gün duyurduğu programda söz konusu mücadeleye destek veren firmalar mağazalarında "Enflasyonla Topyekun Mücadele" logosu kullanacak. 

Logoda, firmanın aldığı karar doğrultusunda yaptığı indirim oranı yer alacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları