Evde Ek İş Nasıl Yapılır?
Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş İmkanları

Evde Ek İş

Bir çok ev hanımı çalışma duygusunu tatmak aynı zamanda kendi kendine gelir elde etmek ister.

Ev ekonomisine evden ek iş yaparak katkıda bulunmanız mümkün peki ama nasıl?

Aslında evde ek iş yaparak para kazanmak çok kolay bunun için ne bir diploma ne bir tecrübe gerekir. Sadece biraz marifetli olmanız yeterli olabilir.

Go Finans ekibi olarak sizlere evde ek iş nasıl yapılır? araştırması yaptık sonuçları aşağıda bularak ev ekonomisine evde vakit geçirerek katkıda bulunmanız mümkün.

Evde iş fikirleri

1.  Hayvan sever bir yapıya sahipseniz evde belirli saatler içerisinde köpek, kedi, kuş gibi hayvanlara bakarak ek iş yapabilirsiniz.

Hayvanların günlük dışarı çıkma, gezme, tuvalet gibi ihtiyaçlarını karşılamak hiçte zor değil.

Bunun için yapmanız gereken belirli saatler arasında hayvan bakıcılığı iş ilanlarına bakabilir başvurabilirsiniz.

2.  Tadilattan anlıyorsanız ve ev onarımı yeteneğine sahipseniz işten arta kalan zamanlarda ev onarımı yapabilir ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken belirli internet sitelerine yada kağıtlara ilan vererek müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

3.  Yiyecek içecek yapma maharetinizi kullanarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

İş toplantılarına, gezilere, günlere, düğünlere ve bir çok toplanma organizasyonlarına ulaşarak aynı zamanda maharetinizi kullanarak insanlara yeme içme hizmeti verebilir hem eğlenir hemde ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

4.  Günde 3-4 saat ayırarak temizlik yapıp para kazanabilirsiniz. Temizliğe önem veriyorsanız ve temizlik yapmayı seviyorsanız günlük olarak 3-4 belki daha az saatinizi ayırarak temizlikçi arayan kişilerle iletişime geçebilir temizlikten para kazanabilirsiniz.

5.  Eğer becerikliyseniz ve aksesuar yapmada üzerime yok diyorsanız evde hem eğlenerek hemde vakit geçirerek küpe, kolye, yüzük gibi aksesuarlar yapıp satarak ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları