Garanti AVANS Hesap Nedir?Nasıl Açılır?
Garanti Bankası Avans Hesap

Avans Hesap Açma- Garanti Bankası

Garanti Avans Hesap, hesabınızda para yokken bile nakit çekmenizi aynı zamanda ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan ve vadesiz hesabınıza bağlı olan Kredili Mevduat Hesabı'dır.

Acil ve kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para yokken avans hesap limitinizi kullanabilir ve yalnızca kullanım yaptığınız miktar ve gün için faiz ödemesi yaparsınız.

Faiz oranı ise her kredi kullanım tutarında %1,84'tür.

Garanti "AVANS HESAP" Özellikleri Nelerdir?

Garanti "AVANS HESAP" Özellikleri Nelerdir?

1. Garanti Paracard'ınızı kullanarak haftanın 7 günü 24 saat kredinizi nakit olarak çekebilir ve paracard'ınız ile yapacağınız alışverişlerinizi de limitiniz dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

2. Ay içerisinde kullandığınız kredinin faizi bir sonraki ay hesabınızdan otomatik olarak çekilmektedir.

3. Havale-Eft, fatura ödemeleri gibi her türlü bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Hesabınızda para bulunmasa dahi limitiniz dahilinde, avans hesabınızın bağlı olduğu vadesiz Hesabınızdan yapılan telefon, elektrik, su, gibi otomatik fatura ödemeleriniz gününde yapılır.

4. Hesabınızda para olmadığında avans hesap limitiniz dahilinde sizin istediğiniz tutarda ihtiyacınız kadar kredi kullanabilirsiniz.

Avans Hesap Nasıl Açılır ve Limiti Nasıl Arttırılır?

*Garanti Internet’te Başvurular " Kredi " Avans Hesap adımlarını takip ederek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*Garanti Cep’te Bankacılık İşlemleri " Başvurular "Kredi-Avans Hesap Başvurusu "Avans Hesap Başvurusu adımlarını takip ederek hem başvurunuzu hemde limit arttırımı başvurunuzu yapabilirsiniz.

*Size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek hesap açma ve limit arttırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Avans Hesap Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Garanti Avans Hesap Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kimlik belgeniz ile kolaylıkla Garanti Avans Hesap açtırabilirsiniz.

(Banka gerekli gördüğü taktirde ek evrak talebinde bulunabilir.)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları