GARANTİ - Elma Hesabı (FonElma) Nasıl Açılır?
Garanti Elma Hesabı

Garanti Elma Hesabı Açma - FonElma

Garanti "Elma Hesabı" siz bütün ödeme işlemlerinizi yaparken, vadesiz TL hesabınızda ki bulunan parayı değerlendirmek amacı ile otomatik fon alım-satımı yapar.

Elma hesaplarının otomatik fon alım-satım işleminde kullanılan vadesiz TL alt limiti ise 3 bin TL'dir.

Elma hesabınızda ki 3 bin TL'nin üzerinde kalan kısmı için KVBAF yani Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alım işlemleri otomatik olarak yapılmaktadır.

Hesabınıza para girişi yapıldığında ya da maaşınız yattığında elma hesabı paranızı Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değerlendirmeye başlayarak paranıza değer katar.

Garanti Elma Hesabı Özellikleri Nelerdir?

Garanti Elma Hesabı Özellikleri Nelerdir?

1. Paranız Elma Hesabında değerlenirken istediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.

2. Paranız Elma Hesabında Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda (KVBAF) değerlenirken istediğinizde nakit para çekebilirsiniz.

3. Elektrik, kira, su, taksit gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, hepsi Elma Hesabındaki paranızla otomatik olarak ödenir.

4. Garanti Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonunda değer kazanan paranızı bütün ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti İnternet'ten, Paramatiklerden,  ya da 444 0 333 Alo Garanti'den kullanabilirsiniz.

Garanti Elma Hesabı Başvurusu

Garanti Bankası elma hesabı başvuru ve açtırma işlemlerini, size en yakın Garanti şubesine giderek, 444 0 333 Alo Garanti hattından ya da Garanti İnternet Başvurular menüsünde yer alan "Hesap Açılışı"kısmından yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları