Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar?
Hangi Bankalar Hesap İşletim Ücreti Almıyor?

Hesap İşletim Ücreti

Hesap İşletim Ücreti

Hesap İşletim Ücreti Tahsil Etmeyen Bankalar

Hesap İşletim Ücreti

Bankaların bir çoğu müşterilerinden ay aralıkları ile hesap işletim ücreti tahsil etmektedirler.

Hesap işletim ücreti banka müşterilerini yıldırmış vaziyette.

Bankalar, banka müşterilerinden çeşitli kesintiler alarak ek masraf çıkarabilmektedirler. Banka müşterilerinin bu duruma hiç bir şey diyemez hale gelmiş durumdadırlar. Bankaların müşterilerinden aldığı bir diğer ek masraf ise hesap işletim ücretidir. Artık hesap işletim ücreti ödemekten bıkan kişiler hesap işletim ücreti almayan bankaların araştırmasını yapmaya koyulurlar. Bizlerde bu yazımızda sizlere hesap işletim ücreti almayan bankaların bilgisini sunacağız. Bu sayede artık hesap işletim ücreti ödemekten kurtulacaksınız ve rahat bir nefes almış olacaksınız.

Hesap işletim ücreti almayan bankalar

Nuvo projesini hayata geçiren yapı kredi bankası müşterilerine şubesiz bankacılık şansı getirdi ve banka müşterilerinin yüzünü güldürdü. Yapı kredi nuvo hesabını kullanan kişiler ne bir eft ne bir havale nede hesap işletim ücreti tahsil etmeyerek müşterilerinin bankacılık işlemleri için ek olarak hesap işletim ücreti almıyor. Hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında ilk sıraya yapı kredi nuvo alıyor.

Enpara şubesiz bankacılık olanağı sağlayan en para şubesiz bankacılık hizmeti sunarken aynı zamanda hesap işletim ücreti de almıyor. Hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında ikinci sırayı enpara alıyor.

İGaranti garanti bankasının mobil, telefon uygulamasından olan igaranti sayesinde müşterilerinden ek masraf olarak hiç bir hesap işletim ücreti tahsil etmeyerek, hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında üçüncü sırayı alıyor.

KuveytTürk bankası da müşterilerinden hiç bir şekilde hesap işletim ücreti, bankacılık ücreti talep etmeyerek hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında dördüncü sırayı alıyor.

Sizlerde yukarı da bulunan hesap işletim ücreti almayan bankalara dahil olarak eft, havale, bankacılık işlemleri için hiç bir şekilde hesap işletim ücreti ödemeyin.

Bir önceki yazımızda sizlere hesap işletim ücreti nedir? konusundan bahsetmiştik dilerseniz sayfamızı ziyaret ederek hesap işletim ücreti nedir başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

http://gofinans.com/haberler/hesap-isletim-ucreti-nedir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları