İcralık Olana Kredi Veren Bankalar 2016
İcralık Olanlara Kredi Çıkar Mı?

İcralık Olanlara Kredi Çıkar Mı?

İcralık Olanlara Kredi Çıkar Mı?

İcralık Olanlara Destek Kredisi Veren Bankalar 2016

İcralık Olana Kredi Nasıl Çıkar? İcralık olanlara hangi bankalar kredi verir?

Bankalar kredi başvurusu yapan kişilerin öncelikle inceledikleri bilgiler kredi sicili,kredi notu ve ödeme düzenidir. Bu üç şeye banka oldukça dikkat eder ve önem verir. Bankalar ödemeleri düzgün olan, kredi sicili temiz olan, sabit geliri bulunan ve kredi notu yüksek olan kişilere kredi kullandırmada oldukça sorunsuz davranır.

Banka borcunun ödenmemesinden kaynaklı olarak icralık olan kişilerin kredi çekmeleri biraz zordur. Bankalar icralık olan kişilere kredi verme konusunda tereddüt ederler.

Banka borcu yüzünden icralık olan kişilerin bankaların kara listesinde yer almaktadır.

İcralık olan ve kredi borçları yüzünden takibe düşmüş kişiler kolay kredi çekemezler.

Ancak bazı bankalar icralık olan kişilere destek kredisi verebiliyorlar. Bunun için icralık olanlara destek kredisi veren bankaları araştırmalısınız.

İcra takibine düşen kişilerin ve icralık olan kişilerin bu sorunlarını bankayla çözmeleri daha iyidir. Yani yapmanız gereken icralık  olan kişilere kredi veren bankaları araştırmanız.

Bunun dışında size kefil olabilecek kamuda çalışan bir yakınınızı bankaya kefil olarak göstererek kredi çekebilir icralık durumunuzu durdurabilirsiniz.

İcralık olan kişilere kredi veren bankaları araştırdıktan sonra mutlaka gelirinizle örtüşen ve kredi tutarınızı ödeyebilecek miktarlarda kredi çekmelisiniz.

Yüksek faizli kredi ve kısa vadeli krediler çekmeniz sizi daha çok zorlayacaktır.

Bu yöntemler sayesinde icrayı durdurabilir para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları