ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Kredi Kartı Başvurusu ING BANK

Kredi Kartı Başvurusu ING BANK

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlere"ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?"konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Gücünüze Güç Katar Paran Burada Değerli Eski Köye Yeni Adet sloganı ile hizmet veren Hollanda merkezli Türkiye'de bir çok ilde hizmet veren ING Bank yabancı sermayeli bankalar listesinde yer almaktadır.

Sıklıkla TV reklamlarında rastladığımız ve sürekli olarak kredi ile kredi kartlarında kampanyalar düzenleyen düşük faizli kredi veren bankalardan olan ING Bank kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek tüketiciler tarafından ilk olarak tercih edilen bankalardan.

ING Bank gerek ihtiyaç kredisi faiz oranları gerek konut kredisi faiz oranları gerek taşıt kredisi faiz oranları olsun düşük faiz imkanlarından müşterilerini yararlandırmaktadır.

Kredi ürünlerinde olduğu gibi kredi kartlarında büyük avantaj sağlayan ING Bank her anlamda müşteri yönlü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle faiz oranları ve kredi kartına yapmış olduğu avantajlar ile müşterilerinin dikkatini çeken ING Bank esnek ödeme koşulları ile bir ayrıcalık sağlamaktadır.

Peki, ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. ING Bank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Size en yakın ING Bank şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile giderek bireysel müşteri danışmanı beraberinde kredi kartı başvuru formu doldurarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

2. ING Bank İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet aracılığı ile ING Bank Bonus Kredi Kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler www.ingbank.com.tr adresi üzerinden "ING BANK KREDİ KARTI BAŞVURU FORMU" nu doldurarak ING Bonus Kredi Kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

3. ING Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı başvurunuzu cep telefonlarınızdan kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz..

ING Bank sms ile kredi kartı başvurusu yapmak için cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne gelerek;

*Büyük harflerle BONUS yazın 

*T.C. kimlik numaranızı yazın

*2205'e sms gönderin.

4. ING Bank ATM'den Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Size en yakın ING Bank ATM noktasına giderek diler ING Bank müşterisi olun dilerseniz olmayın kartlı veya kartsız işlemler bölümünden T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda sizlere"ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?"konusu hakkında bilgiler vermiştik dilerseniz makalemize göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları