İş Bankası HGS Alımı
HGS Nasıl Alınır?

İş Bankası HGS

İş Bankası HGS

İş Bankası’ndan HGS Nasıl Alınır?

Bu yazımızda sizlere”İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) Nasıl Alınır?”hakkında bilgiler vereceğiz.

İş Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) etiketiniz ile ücretli geçişlerde ödeme sorunu yaşamadan yolculuğunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

HGS etiketi/kartı ile geçiş yaparken İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu kalite ve güven ile rahat geçişinizi sağlayın.

KGM yani Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından araçlar ödeyecekleri ücret bakımından gruplara ayrılmıştır. KGM tarafınca belirlenen araç grupları listesine ulaşmak için www.kgm.go.tr web sayfasına tıklayabilirsiniz.

HGS etiketiniz kullanmış olduğunuz aracın sınıfına uygun olarak alınmalıdır. HGS etiketinize ilişkin araç grubu etiketiniz üzerinde yazmaktadır.

HGS teknik özellikleri bakımından aracın camına yapıştırılarak kullanılmaktadır.

İş Bankası ve diğer bankalardan alacağınız HGS etiketinizi yapıştırılan yerden çıkartmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

İş Bankası’ndan HGS etiketi alabilmek için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilir ve 1. Sınıf HGS etiketi talebinizi de İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankasına ait kredi kartınızın bulunması veya nakit çekime açık limitli İş Bankası ek hesabınızın bulunması durumunda, İş Bankası HGS etiketinizi 20 TL tutar karşılığında, İş Bankası HGS kartınızı ise 40 TL tutar karşılığında İş Bankası’ndan alabilirsiniz.

İş Bankası HGS etiketini aldıktan sonra, aracınızın ön camına dikkatli bir şekilde etiketi yerinden oynatmayarak yapıştırmanız yeterlidir. Köprü ve otoyollarda HGS şeritlerine ayrılan gişelerden aracınızı yavaşlatmadan durmadan geçiş yapabilir ve ödeme ile uğraşmazsınız.

Geçiş ücretlerinizin ödenmiş olduğu HGS gişesinde ki elektronik panellerde gösterilen açıklamalardan da bilgi alabilir anlayabilirsiniz.

İş Bankası HGS Kullanım Kılavuzuna Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ…

İş Bankası HGS etiketiniz veya kartınız, İş Bankası kredi kartınız veya nakit çekime açık ek hesap limiti olan Vadesiz TL hesabınız ile ilişkilendirilerek kullanılmaktadır.

İş Bankası şubeniz sizden bunun için bir otomatik talimat alacaktır.

İş Bankası HGS hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için 0 850724 0 724 İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarasını arayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları