İşe Yeni Girdim Kredi Alabilir Miyim?
İşe Yeni Başladım Kredi Çekebilir Miyim?

İşe Yeni Başlayanlar Nasıl Kredi Alır?

İşe Yeni Başlayanlar Nasıl Kredi Alır?

Yeni İşe Girenler Kredi Çekebilir Mi?

İşe Yeni Girenler Kredi Çekebilir Mi?

İşe Yeni Girdim Kredi Alabilir Miyim? sorusunu cevaplamadan önce sizler için daha önce hazırladığımız Kredi çekmek için kaç ay sigortalı olmak gerekir? adlı makalemize göz atarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

http://gofinans.com/haberler/kredi-cekmek-icin-kac-ay-sigortali-olmak-gerekiyor

Şimdi gelelim asıl konumuza işe yeni başlayanlar kredi çekebilir mi?

Son zamanlarda sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi olan işe yeni başlayanlara kredi çıkar mı?sorusunun cevabı oldukça açıktır aslında.

Bankaların çalışan müşterileri için kredi çekmede koymuş oldukları bir kaç asgari şartlar bulunmaktadır. Buda sigorta girişinin olması.

http://gofinans.com/haberler/kredi-cekme-sartlari

Bankalara kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi incelemesi sırasında kredi notuna, gelir belgesine ve sgk kaydının olup olmadığına bakarlar.

Bankalardan kredi çekebilmek için en 4-6 ay aralığında güncel sigorta girişinizin bulunması gerekmektedir.

Kredi veren bankalar genellikle kişilerin sigorta girişine dikkat eder ve önemserler. Bunun sebebi kredi çektikten sonra geri ödemesi ile ilişkilendirilmektedir.

İşe yeni girenler kredi çekebilir mi? sorusunu özetleyecek olursak; İşe yeni başlayanların 4-6 ay arasında sigorta girişlerinin bulunması eğer 4-6 ay arasında sigorta girişi yoksa bu sürenin dolmasını beklemesi.

Bir önceki yazımızda sizlere Kredi kartı almak için kaç ay sigortalı olmak gerekir? konusu hakkında bilgiler vermiştik. Dilerseniz makalemize göz atabilirsiniz.

http://gofinans.com/haberler/kredi-karti-almak-icin-kac-ay-sigortali-olmak-gerekir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları