Komisyonla Kredi Verenler
Komisyonla Kredi

Kredi çekebilmek için banka kurumlarına başvuruda bulunan fakat kredi onayı alamayan kişiler zor durumlarından kurtulmak için komisyonlu kredi veren firmalara başvuruda bulunarak borç para arayışına girmektedirler.
Peki, Komisyonla kredi nedir? yazımızın devamında,

Komisyonla Kredi Çekmek

Komisyonla Kredi Çekmek

Komisyonlu Kredi Verenler

Bu yazımızda sizlere" Komisyonla Kredi Verenler"konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Komisyonla Kredi

Kredi çekebilmek için banka kurumlarına başvuruda bulunan fakat kredi onayı alamayan kişiler zor durumlarından kurtulmak için komisyonlu kredi veren firmalara başvuruda bulunarak borç para arayışına girmektedirler.

Komisyonla kredi nedir?

Kredi alabilmek için kişiler yukarıda da yer verdiğimiz üzere banka kurumlarına kredi başvurusu yaparlar lakin Kredi Çekme Şartlarını taşımayan kişiler bankalardan kredi alamazlar ve kredi başvuruları onaylanmaz.

Kredi onay sorunu ile karşılaşan kişiler için çeşitli yerlerde ilanlar yer almaktadır. Bunlar;

*Kredi çıkmayana kredi çıkartılır

*Bankalardan kredi alamayanlara kredi çıkartılır

*Sorunsuz kredi çıkartılır gibi.

Örnek verecek olur isek bu bahsettiğimiz firmalar ürün satışı yapmış gibi göstererek kendileri için alışveriş kredisi çıkartmaktadırlar yahut kredi kartı var ise kredi kartına taksitli ürün satışı yapmış gibi göstererek komisyon karşılığında kredi kullanımı yaparlar.

 Bahsettiğimiz firmalar ise kredi çıkartmış oldukları kişilerin alacakları kredi üzerinden %2 oranda komisyon alır ve geri kalanını tüketiciye verir.

Atıyorum 15.000 Türk Lirası kredi çekilir ise komisyon firması bu rakam üzerinden 2.000 Türk Lirası kadar kesinti alarak komisyonunu alır kredi çektirilen kişiye ise 13.000 Türk Lirası verilir. 

Bankalardan kredi alamayan kişilerin yanlış bir yöntem olmasına rağmen nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacı ile tek çare bu yola başvurmaktadırlar.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli husus ise güvenilir firma ile çalışmanızdır. Biliyorsunuz ki çoğu firmalar bu yolda kişilere kredi çektirip 5 kuruş para vermeden ortadan kaybolmaktadırlar ya da zor kullanmaktadırlar. 

Ya da siz daha kredi çekmeden yani firma size kredi çektirmeden komisyon ücretini başta istemektedirler bu durumda kesinlikle bir ödeme yapmayın ve paranız elinize geçene denk hiç bir işlem için ücret ödemeyin sakın.

Bankalardan kredi çekemiyor iseniz ve komisyonla kredi çektiren firmalar aracılığı ile kredi çekmek istiyorsanız iyi ve sıkı bir araştırma yapmadan kesinlikle bu yola başvurmayın aksi halde sizler zararlı çıkarsınız. 

Bizler bu yöntemin doğru olduğu kanısında değiliz. Bankalardan kredi alamıyor iseniz neden alamadığınızı araştırmalı ve bunun neticesinde kredi çekmenize engel olan durumları ortadan kaldırmalısınız. 

Bunun sonrasında tekrar bankalara kredi başvurusunda bulunabilir hatta ve hatta kredi başvurunuz onaylanabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları