Lc Waikiki Bayilik Şartları
Lc Waikiki Bayilik Almak İçin Gerekenler

Lc Waikiki Bayilik (Franchising) Nasıl Alınır?

Lc Waikiki Bayilik

 Türkiye de giyim markalarının en başında yer alan Lc Waikiki parakende giyim arasında da yerini alıyor. LC Waikiki, parakende giyim mağazacılık alanında kendini ilerleterek büyütmeye devam ediyor. 1985 yılları arasında Fransa’da giyim sektörü alanında faaliyete başlayan Lc Waikiki, 1997 yılında tamamen Türk markası haline gelmeyi başarmıştır. Sizde Lc Waikiki markasının bayisi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bayilik şartlarını okumanız ve başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

 Lc Waikiki Bayilik Alma Şartları

 - İlçede bulunan en yakın lc waikili mağazasına belirli aralıkta uzak olan, aynı zamanda araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu merkez bir yerin olması.

 - Mağaza alanı en az 1.000 metrekareye uygun olması. - Bayiliğin maaliyeti ise açılacak olan mağazanın büyüklüğüne göre ortaya çıkmaktadır.

 - Yalnız Lc Waikiki markası tam olarak 2012 yılında bayilik franchising vermeyi durdurarak herhangi bir bayilik hizmeti sunmamaktadır. Fakat yurt dışı alanında henüz bayilik vermeyi durdurmayarak yurt dışında bayilik vermektedir. Sizde Lc Waikiki Türkiye bayisi olmak istiyorsanız yenilikleri sayfamızdan takip edebilir öğrenebilirsiniz.

Adres:

Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

Telefon:

+90 212 657 55 55

E-posta:

info@lcwaikiki.com

Adres bilgilerinden Lc Waikiki genel merkez  mağazasına ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lc Waikiki Bayilik Şartları

Lc Waikiki Bayilik Şartları

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları