Mc Donalds Bayilik Şartları
Mc Donalds Bayilik Almak İçin Gerekenler

Mc Donalds Bayilik (Franchising) Şartları

Mc Donalds Bayilik

Fastfood markalarının öncülerinden olan mc donalds her geçen gün ürünlerine farklılık getirerek aynı zamanda kaliteyi arttırarak bir çok kitleye ulaşmış aynı zamanda dünyanın bir çok yerinde hizmet vermeye kendini adamıştır. Sizde mc donalds bayiliği almak ve mc donalds bayilik başvurusu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan mc donalds başvuru şartlarını okumanız yeterli olacaktır.

Mc Donalds bayilik başvuru şartları

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişiler tüm zamanını aynı zamanda iş gücünü mc donalds işletmeciliğine ayırmalıdırlar.

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin her zaman işletme başında olmaları başka iş sorumluluğu almamaları gerekmektedir.

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin belirlenen yatırım gücüne sahip olmaları gerekmektedir.

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin başlangıçta 30.000 USD + KDV ödemeleri ve aynı zamanda 10 yıllık sözleşme yapmaları gerekmektedir.

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişiler lisansı devam ettiği sürece isim hakkı ücretini ödemeleri gerekmektedir.

- Mc Donalds bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin personel yeterliliğini sağlamaları gerekmektedir.

Mc donalds bayilik alma hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için aşağı da yer alan mc donalds bayilik başvurusu için adres bilgilerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Adres:

Büyükdere Caddesi, Özsezen İş Merkezi, A Blok No: 122 / 9, Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul, Türkiye

Telefon:

444 62 62

Web: mcdonalds.com 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları