TURKCELL Personel Alımı 2017 GÜNCEL İLANLARI
Turkcell Personel Alımı Yapacak

Turkcell Personel Alımı İlanları 2017

Turkcell Personel Alımı İlanları 2017

Turkcell Personel Alımı Yapıyor

Bu yazımızda sizlere"Turkcell Personel Alımı, 2017 Turkcell Personel Alımı, Turkcell Personel Alımı Yapacak, Turkcell İş İlanları, Turkcell Güncel İş İlanları"hakkında bilgiler sunacağız.

Turkcell Personel Alımı 2017

Turkcell insan kaynakları biriminden yapılan açıklamaya göre personel alımı yapacaklarını duyurdular.

Turkcell'e iş başvurusu yaparak kariyer hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Turkcell çeşitli pozisyonlarda yapacağı personel alımı hakkında yazımızın devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

gofinans.com ekibi olarak sizler için yakından güncel takip etmiş olduğumuz büyük şirketlerin ve markaların iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde en eski ve kişiler tarafından en fazla tercih edilir GSM operatörü olan TURKCELL 1994 yılında kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

Yapmış olduğu büyük yatırımlar beraberinde kaliteli hizmet sunan Turkcell müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya ve müşteri memnuniyeti için çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor.

Ülkemizde önemli kuruluşlardan biri olan Turkcell kendi bünyesinde binlerce kişiye farklı pozisyonlarda iş imkanı sağlamaktadır.

En çok personel alımı yapan şirketlerden biri olan Turkcell yayımladığı iş ilanları ile yüzlerce kişiye iş imkanını sunmaktadır.

Sizlerde TURKCELL gibi büyük ve seçkin bir şirkette çalışmak iş sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamına detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Turkcell çalışanları ve müşterileri ile büyüyen ve büyüdükçe kendini geliştiren şirketlerden biri olarak bir çok kişiye iş imkanı sağlamaktadır.

Turkcell her şirkette olduğu gibi insan kaynakları personel alımı yapmadan hemen önce eksik birimlerini tespit ederek buna göre iş ilanlarını yayımlanmaktadır.

Turkcell insan kaynakları tarafınca yayımlanan çeşitli pozisyonlarda ki iş ilanlarına başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri CV havuzunda toparlanarak sırası ile inceleme ve değerlendirmeye alınmaktadır.

Sonrasında şirket yetkilileri uygun bulduğu adaylar arasında seçim yaparak işe alım sürecini başlatmaktadır.

TURKCELL deneyimli ve ya deneyimsiz ve yeni mezun adaylar için çalışabilecekleri en uygun iş platformundan biridir diyebiliriz.

TURKCELL Personel Alımı İş Başvurusu

Hemen hemen bütün illerde hizmet veren TURKCELL ihtiyaç duyulan pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıklayarak ilgili iş için alım yapılacak pozisyonları da beraberinde duyurdu.

Grup şirketleri ile beraber Turkcell'in 150 rakamının üzerinde açık pozisyon bulunmaktadır.

Bu pozisyonlar ise;

*Çağrı merkezi müşteri temsilcisi

*Yabancı dil bilen çağrı merkezi müşteri temsilcisi

*İnsan kaynakları elemanı

*Finans uzmanı

*Santral elemanı

*Yazılık destek/geliştirme uzmanı

*Genel başvuru/engelli

Yukarıda yer alan pozisyonlardan birtanesi mutlaka size de uyacaktır.

TURKCELL İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları