Usta Dönerci Bayilik Şartları
Usta Dönerci Bayilik Almak İçin Gerekenler

Usta Dönerci Bayilik (Franchising) Nasıl Alınır?

Usta Dönerci Bayilik

Döner denilince akla gelen isimlerden bir tanesi olan usta dönerci 47'nin üzerinde bulunan restoranları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli ve sağlıklı dönerin adresi olan usta dönerci bayiliği almak ve usta dönerci bayilik başvuru şartlarını öğrenmek için aşağıda yer alan usta dönerci başvuru şartlarını okumanız yeterli olacaktır.

Usta dönerci bayilik başvuru şartları

- Usta dönerci bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin tab gıda markası olarak, girişimci işletme yeteneğine sahip ruhen başarılı olma kabiliyetine sahip yatırımcılar olmalıdır.

- Usta dönerci bayilik almak isteyen yatırımcı kişiler tab gıda tarafından seçilerek işletme eğitimine katılarak işletmeci hakkına sahip olmaları gerekmektedir.

- Usta dönerci bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin  50.000 USD+KDV’den başlayan finanssal güce sahip olmaları gerekmektedir.

- Usta dönerci bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin araç ve insan trafiğinin bol olduğu yere bayilik açmaları ve tab gıda tarafından denetlenerek onaylanması gerekmektedir.

- Usta dönerci bayilik almak isteyen yatırımcı kişilerin açacağı restoran bulunan yerlerin giriş katında olması gerekmektedir.

Usta dönerci bayilik ve usta dönerci bayilik başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan adres bilgilerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Adres:

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Telefon:

+90 212 310 66 00

Web: ustadonerci.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları