Yapı Kredi Wold Kart Limit Arttırma
Yapı Kredi WorldCard Limiti Nasıl Artırılır?

Yapı Kredi WorldCard

Yapı Kredi WorldCard

Yapı Kredi World Card Limiti Arttırma

Bu yazımızda Yapı Kredi WorldCard sahipleri için”Yapı Kredi World Kart Limiti Nasıl Artırılır?”konusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi World Kart

Sınırsız bankacılığın adresi olan Yapı Kredi Bankası müşterilerine sınırsız ve hızlı bankacılığı sunmaktadır.

Yapı Kredi şubesiz bankacılık kanallarını kullanarak sizlerde Yapı Kredi WorldCard limitinizi arttırabilirsiniz.

Bunun yanında birden fazla Yapı Kredi kredi kartınız var ise Müşteri Limiti beraberinde tek bir limit üzerinden tüm Yapı Kredi kredi kartlarınızın limitini sizler kendiniz yönetebilirsiniz.

Peki, Yapı Kredi WoldCard limiti nasıl arttırılır?

Yapı Kredi World Kart limitini arttırmak isteyen Yapı Kredi müşterileri,

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesine giriş bilgileriniz ile giriş yaparak Yapı Kredi World Kart limit artırım başvurunuzu 7/24 yapabilir aynı zamanda düzenli olarak limit artırım talebinde de bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart limitinizi artırmak için bireysel internet şubesine giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünden kart hizmetlerine tıklayarak limit işlemlerine girin. 

Limit işlemlerinden talep edilen güncel gelir beyanı ve meslek bilgilerinizin girişini yaparak limit artırım talebinde bulunabilir ve sonrasından değerlendirme sonucunuzu takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi internet şubesi şifreniz yok veya unuttuysanız Şifre al ya da şifremi unuttum bölümüne tıklayarak anında şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer ki kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. kimlik numaranız ile giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı numarası ile de Yapı Kredi World Kart limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak sesli yanıt sistemi beraberinde kart işlemlerim menüsüne gelerek ve müşteri temsilcisine bağlanarak limit artırma talebinizi iletebilir işleme sokabilirsiniz.

Yapı Kredi Sms İle Kredi Kartı Limit Arttırma işlemi için cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne gelerek;

*Büyük harflerle ve aralarında bir boşluk bırakarak LIMIT yazıp,

*Yapı Kredi World Kartı’nızın son 6 hanesini yazıp,

(Diğer kredi kartlarınız içinde geçerli.)

*Aylık net sabit gelirinizi yazıp,

*4411’e sms olarak gönderin.

Örnek Başvuru

LIMIT 123456 1500

Yapı Kredi kredi kartı limit artırım talebinizi iletmek için, Yapı Kredi bankacılık sistemindeki gelir beyanınızı ve meslek bilgilerinizin güncellenmesi gerekmektedir. 

Eğer ki bilgileriniz güncel değil ise banka tarafından talebiniz işleme alınmayacaktır. Güncel bilgileriniz beraberinde ancak limit artırımı talebinde bulunabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları