Ziraat Bankası Kredi Kartı Kampanyaları GÜNCEL
Bankaların Kredi Kartı Kampanyaları 2017

Ziraat Bankası Kredi Kartları Kampanyaları

Bütçenizi sarsmadan kredi kartı kullanmanın ayrıcalığını Ziraat Bankası aracılığı ile yaşayın.

Sizler için yakından takip etmiş olduğumuz Ziraat Bankası Kredi Kartı Kampanyalarını bilgilerinize sunuyoruz.

Ziraat Bankası kredi kartı kampanyalarından haberdar olarak çeşitli avantaj ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyası 2017


Maximum anlaşmalı Petrol ofisi istasyonlarından 1 Haziran  ile 15 Temmuz tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 30 TL MaxiPuan hediye.

​Maximum petrol ofisi kampanyası dahilinde en fazla 30 TL MaxiPuan kazanma şansınız vardır.

​Maximum petrol ofisi kampanyasından yararlanabilmek için PO istasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekiyor.

Alışverişlerin İş Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir. Diğer bankaların pos cihazlarından gerçekleştirilen alışverişler geçerli sayılmamaktadır.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken;

"PO" yazıp, boşluk bırakıp, harcama yapılacak olan kartın son 6 hanesini yazıp banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS gönderilmesi gerekir.

Ziraat Ücretsiz Kart ile Şirket Kredi Kartıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp aynı zamanda MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, taksitli alışverişler ve iade ile iptal işlemleri kampanyaya dahil olmamaktadır.

Ziraat Bankası Tatil Kampanyası (Tatil.com)


1 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Maximum Kart ile Tatil.com üzerinden tek seferde yapacağınız peşin ya da  taksitli 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan kazanma imkanı.

Ziraat Bankası tatil.com kampanyasından yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri;

Büyük harflerle TATIL yazıp bir boşluk bırakıp harcama yapılacak olan kartın son altı hanesini yazıp  banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan 4757'ye sms göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan'lar 7 Temmuz 2017 tarihinde kampanyada kullandığınız kartınıza yüklenecektir.

Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi  ise 16 Temmuz 2017'dir.

Ziraat Maximum IKEA Kampanyası


Maximum Kart’ınız ile IKEA’dan gerçekleştireceğiniz 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı yakalama şansı!

Maximum IKEA peşin fiyatına 9 taksit kampanyası ikea.com.tr ve ya IKEA mağazalarından IKEA Aile Kart ve Maximum Kart ile gerçekleştireceğiniz 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli sayılmaktadır.

IKEA mağazalarından veya ikea.com.tr adresi üzerinden IKEA Aile Kart olmadan, Maximum Kart ile yapacağınız 150 TL ve altı alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşim fiyatına 6 taksit imkanı sağlanacak.

Maximum Ramazan Market MaxiPuan Kampanyası


20 Mayıs ile 24 Haziran 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Maximum marketlerden tek seferde ve farklı 

tarihlerde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişe 40 TL - 60 TL  MaxiPuan hediye!

Maximum Ramazan Market Kampanyası Detayları İse;

*Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler alışverişlerini Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirmesi gerekmektedir.

*Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamızdan bir defa faydalanabilir ve azami 60 - 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

*Maximum kart sahipleri yalnızca bir defaya mahsus kampanyadan yararlanarak aynı zamanda 40 TL MaxiPuan kazanma hakkına sahiptir.

*Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil sayılacaktır.

*İlave MaxiPuan’lar kampanyanın sona ermesini takip eden 7 iş günü içinde müşterilerin kampanyada kullandıkları son karta yüklenecektir.

*İlave MaxiPuan’ların son kullanma tarihi ise 20 Temmuz 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuan’lar 21 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır banka tarafından.

*Taksitli alışverişler, şirket kredi kartları ,maksimum fırsat ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya dahilinde değerlendirilmemektedir.

*Maximum kart sahiplerinin "RAMAZAN MARKET MAXİPUAN KAMPANYASI"na katılım sağlayabilmeleri için yapmaları gereken;

-Cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne gelerek büyük harflere "RAMAZAN yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini yazıp tekrar bir boşluk bırakarak banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaralarından 4757'ye sms göndermeleri gerekmektedir.

NOT : ZİRAAT MAXİMUM KART SAHİPLERİ 4757'ye,

NOT : İŞ BANKASI KART SAHİPLERİ 4402'ye sms göndermelidirler.

Örnek Başvuru: RAMAZAN 123456

Gönderilecek olan SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.

NOT: 60 TL MaxiPuan kazanma şansı yalnızca Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli olmaktadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları